מהי שיטת טוני פיט?

שיטת טוני פיט מבוססת על מחקרים רבים ושיטות טיפול מגוונות בנושא תזונה וספורט. היא מותאמת לכל מטופל באופן אישי, על פי דרישותיו הספציפיות (סוג הספורט החביב עליו ויכולותיו הגופניות) ומצב בריאותו (גיל, משקל, גובה, אחוזי שומן, מסת שריר, אופי של הלקוח ועוד.). פתרון תפור ופשוט זה מגבש תכנית טיפול אופטימלית ומספק אחוזי הצלחה גדולים.

שיטת טוני פיט מבוססת על מדע ומחקרים רבים והצלחתה בפשטות שבה – ייעוץ תזונה בסטנדרט גבוה!
לאחר לימודיי ושהותי בחו"ל הבנתי שלצערנו בארץ קצת מיושנים ולכן הגעתי במטרה לחדש ולעדכן ולתת לכם עוד תקווה להגיע לתוצאות שרציתם מגופכם.

אנו נתמקד בירידה באחוזי השומן, להוריד את השומן, להוריד ההיקפים ופשוט להתחיל לקבל צורה חדשה לגוף בדרך המהירה ביותר ובהשקעה המינימלית ולהגיע ל"הגוף שתמיד חלמתם עליו".

כמה דגשים לגבי השיטה:
1. התוכנית מתאימה למתמידים.
2. לא חייבים לבלות שעות בחדר הכושר
3. לא חייבים להיות מנויים לחדר הכושר, ניתן גם לקבל תוכנית אימון ביתית
4. אתם תקבלו את כל הכלים להצלחה, אתם רק צריכים להתמיד
5. טוני בא מהמקום של ה"שמן" והוא ניסה הכל עד שמצא את הפתרון היחיד שעובד.. אז כך שאתם מגיעים מאותו המקום ואין מי שיבין אותכם כמו טוני

למי מיועד הייעוץ?
לכולם!!! כן כן לכולם 
בניגוד ליועצים אישיים אחרים בסטנדרטים אחרים , אנו אתכם לאורך כל הדרך.
ליווי זה לא מסתכם במפגש , הוא מתמשך בליווי אונליין למניעת משהו שאף יועץ אחר לא נותן, לא מדובר פה בייעוץ חד פעמי, שלאחריו משחררים אתכם "לחופשי", מרגע הפגישה הראשונה אתם במעקב אונליין כל שאלה הנוגעת לתוכנית התזונה והאימונים והוא תצטרכו תמיכה אנחנו פה בשבילכם, אנחנו נתמודד מידי יום עם כל הקשיים שלכם נעזור לכם וננחה אתכם בהתאם. 
במילים פשוטות, דיאטת טוני פיט הוא אימון להרזיה. אימון ממוקד עם תוצאות מוכחות, עם דגש על שימור המשקל החדש שהושג.