סיפורי הצלחה
27 קילוגרם פחות.
המהפך של ליאור החיילת
גיל 12 כששאלו אותי אם אני רוצה ללבוש שמלה בבת מצווה , כמובן שאמרתי שכן אבל השמלה לא הייתה הבעיה אלא אני.

בתור ילדה בכיתה ו׳ אני זוכרת את עצמי כמעט 70 קילו, חוויה נוראית שאני לא מאחלת לאף אחת..החלטתי לקחת את עצמי בידיים והתחלתי ״דיאטה״ לכבוד הבת מצווה, הצלחתי וירדתי 10 קילו במשקל .
כמו כל הדיאטות שהן עבור אירוע מסויים ולא לכבוד חיים בריאים , העליתי את הכל בחזרה ואפילו יותר. עברתי כלכך הרבה דיאטות מאז של ירידות ועליות וכדורים וספריי קסם מטורף שבתכלס לא עשה כלום , עד שהגעתי לטוני. 
עליתי על המשקל וחשכו עיניי , 87 קילו , שואפת ל90 בקלי קלות , מסתכלת על טוני וטוני עליי ומה שרציתי באותו רגע זה לקבור את עצמי. 
לקחתי את כל הדפים שהוא הניח לי על השולחן, רפרפתי זריז עם העיניים חששתי שזו עוד דיאטה שאולי כמו כולן לא תצליח ונסעתי הביתה.

כל הדרך אני מסתכלת על כמויות ועל אוכל מוזר שבחיי לא אכלתי , גרמים , שומנים , משקלים ואימונים הזויים.
יום למחרת כבר מצאתי את עצמי בוכה מכאבי שרירים אחרי אימון משוגע שהפיל אותי מהרגליים.

אחרי שבועיים וחצי תיקנתי את ההרגשה שהייתה לי מהפגישה הראשונה עם טוני והגעתי להישקל בפעם הראשונה אחרי התפריט , נכנסת בדלת , יש משהו שונה , אולי הוא לא הבחין בגוף אבל אין ספק שאני לא אשכח בחיים את הרגע הזה כשעליתי על המשקל , 81.3 – יכול להיות שהוא מקולקל ?! תרדי ליאור ותעלי שוב , עולה שוב , לא לא תרדי עוד הפעם תורידי גרביים ותעלי שוב, עולה בפעם האחרונה והמשקל מראה שוב 81.3 , טוני מסתכל עליי , אני על טוני (והפעם בחיוך) , 6 קילו ? זה פסיכיייי , איך זה קרה ? 
לא מאמינים יחד שזה הצליח ברמה הזו. באותה פגישה קיבלתי מטוני תפריט חדש , וכעבור שבוע לא קורה כלום על המשקל , אותו דבר … שולחת לטוני הודעה כועסת על עצמי אולי לא מדדתי את החזה עוף נכון? ואז הרגשתי שטוני עובד עלי ״ ליאור יש לך 48 שעות לאכול מה שאת רוצה ולאכול הרבה״ .. אחרי שאכלתי בפחד ובעיניים עצומות את כמויות האוכל הכי משמין שקיים , עולה על המשקל אחרי יומיים – 79.3 , צחקתי ואמרתי ״לא ,הוא משוגע …״ ממשיכה בתפריטים ובאימונים והראש עד הסוף במטרה לא לחתונה לא לבת מצווה אלא לתמיד.
ומאז ועד היום אני מסכמת ירידה של 27 קילו !!! בן אדם חדש , הרבה יותר בוגר , הרבה יותר בריא.
והשיטה של טוני פיט ? עובדת !!
65 קילוגרם פחות.
​​​​​​​
הסיפור של רובי
הכל התחיל לפני לפני 5 שנים .. בשיא שלי שקלתי 150 ק״ג.
את תחילת הדיאטה שלי התחלתי לבד וירדתי יפה מאוד.. עד "שנתקעתי במשקל" עשיתי כל דבר אפשרי אבל גרם לא ירדתי זה היה מאוד מתסכל ואף מייאש .. עד שהגעתי לטוני טוני טיפל בי ונתן לי תוכנית תזונה ואימונים והצלחתי להגיע למשקל 85 קילו
​​​​​​​
היום אני שוקל 85 ואני בדרך לשלב הבא שהוא 8% שומן.. מאמין שעם הרבה עבודה קשה ודבקות במטרה נגיע גם לשם בקרוב
 
דף הבית טלפוןפייסבוק